Sven Olof Ehrén, 2 litografier
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): 2 färglitografier, motiv med slussen samt skärgådsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehren -80 resp 76, färglitografi, 234/360, 248/310, ca 55x40 resp 55x35 cm
Ej examinerade ur ram
670858
2019-08-27