Sven Olof Ehrén, 2 litografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): 2 färglitografier, motiv med slussen samt skärgådsmotiv, signerad och daterad Sven Olof Ehren -80 resp 76, färglitografi, 234/360, 248/310, ca 55x40 resp 55x35 cm

Ej examinerade ur ram

670858

2019-08-27