1-par pallar, "Eskilstuna"

1-par pallar,
1-par pallar,
1-par pallar,
1-par pallar,
1-par pallar,
1-par pallar,

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALLAR, 1 par, "Eskilstuna", Graeme Findlay och Carmel McElroy, Ikea PS, 2000-tal. stomme i rödlackerad metall med sits av rött garn, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

670866

2019-08-27