Bestick Solingen

Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen
Bestick Solingen

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BESTICK, ca 70 dlr, stål delvis förgyllt, Berger Solingen, i väska

Bruksslitage

670868

2019-08-27