Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, märkta Art Form, vitmålad aluminium, bestående av: 2 karmstolar, sitthöjd ca 40, bord med marmorskiva, höjd ca 71, 60 x 60 cm
Skador, slitage
670889
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här