Klubbat för:
1 900 SEK
1 000 SEK
EMIL OLSSON, skrin, graverat stål med förgyllda detaljer, locket med dekor av stora riksvapnet, inredning av cederträ, höjd 5, 12x8 cm
Bruksslitage
670890
2019-08-31