Bjørn Wiinblad skål på fot

Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot
Bjørn Wiinblad skål på fot

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJØRN WIINBLAD (1918-2006): skål på fot, Danmark, lergods, signerad och daterad -78, höjd 27,5, bredd 16,5 cm

Smärre slitage, smuts

670892

2019-08-27