Bordstelefoner

Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner
Bordstelefoner

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSTELEFONER, 2 st, 1900-talets första hälft, varav en med nummerskiva, höjd ca 26 cm

Slitage

670894

2019-08-31