Astrid Kjellberg Juel oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASTRID KJELLBERG JUEL (1877-1965): Portätt med rysk ballerina, monogramsignerad och daterad 1918, olja på pannå, ca 52x31 cm

670896

2019-08-27