Oidentifierad konstnär etsning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, etsning, signerad, epreuve d´artiste, dagmått 63,5 x 89 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram.

670915

2019-09-07