Helmtrud Nyström färgetsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939) (2): "Löpare" samt "Vattenhålet", signerade, daterade 1987, 1990, numrerade, färgetsningar, ca 41 x 49 cm, 34 x 39 cm

670918

2019-09-07