Ernest Parton oljemålning

Ernest Parton oljemålning
Ernest Parton oljemålning
Ernest Parton oljemålning
Ernest Parton oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNEST PARTON (1845-1933): landskap, olja på pannå, signerad, 25 x 35 cm.

Repa, Krackelyr.

670923

2019-09-08