Tidningställ från Hall & Son

Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son
Tidningställ från Hall & Son

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TIDNINGSSTÄLL, Hall & Son, Birmingham, 1900-talets början, mässing och skiva i mahogny, höjd ca 77, 36x14 cm

Slitage, smuts, slitage på skivans lack, ställvis blekt

670937

2019-08-27