Såsslev kaffeskedar silver

Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver
Såsslev kaffeskedar silver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SÅSSLEV, KAFFESKEDAR, 11 dlr., silver, 1900-talets mitt, längd ca 11-19 cm, vikt ca 181 g

Slitage, en sked bruten

670952

2019-08-28