Champagnekylare
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, Argit, Paris, Frankrike, Louis Roederer, mässing samt hänklar i tenn, hänklar dekorerade med blad och vindruvor, höjd ca 20, diameter 20 cm
Bruksslitage, mindre bucklor
670953
2019-08-27