Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHN WALKER (född 1939): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 12/90, bladstorlek 103 x 70 cm.
Ej examinerad ur ram.
670957
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här