John Walker färglitografi

John Walker färglitografi
John Walker färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN WALKER (född 1939): Komposition, färglitografi, signerad och numrerad 12/90, bladstorlek 103 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

670957

2019-09-07