Lars Tunebo handkolorerad serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

LARS TUNEBO (född 1962): komposition av blommor, signerad samt numrerad, handkolorerad serigrafi, ca 44x76 cm

670985

2019-08-27