Ann Makander serigrafi

Ann Makander serigrafi
Ann Makander serigrafi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANN MAKANDER (född 1954): "Synkoper", signerad ´´Ann Makander´´, daterad -85 och numrerad 15/160, serigrafi, bladstorlek ca 64.5x62.5 cm

671012

2019-08-28