Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Vicke", signerad och daterad Zorn 1918, etsning, ca 19,5x29 cm
Ej examinerad ur ram, smärre solblekta fläckar (ej inom bilden)
671016
2019-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här