Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Insjölandskap", kopia Olof Arborelius, daterad 1917 a tergo, olja på duk, ca 120x80 cm

Genomgående skada i duk, krakelyr

671020

2019-08-29