Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLOF JERNBERG (1855-1935): Skogslandskap, signerad och daterad Olof Jernberg 21.6.83, olja på duk, ca 62x98 cm
Zustandsbeschreibung
Lagningar
671023
2019-08-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner