Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, bordslampa, mässing, Elidus, 1960-tal, märkt 2201, höjd ca 26 cm

Slitage

671027

2019-09-06