Hertha Bengtson Rosmarin servisdelar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTHA BENGSTON, servisdelar, "Rosmarin", Rörstrand, porslin, 23 dlr bestående av 10 tekoppar med fat + 2 fat, sockerskål samt. 12 assietter
Nagg förekommer på 2 koppar samt. 2 assietter, i övrigt bruksslitage
671028
2019-08-28