Nordiska Kompaniet, bord, engelsk stil

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

NORDISKA KOMPANIET, bord med klaffar, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, med lådor i sargen, 1950 -03-28 ritningsnummer 47725, enligt NKs liggare, höjd 57, 88x55 cm, exkl. vardera klaff a 22 cm. (Total längd 88+22+22)

Smärre slitage

671039

2019-08-27