Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-60-tal, bestående av ellok CE 800, 5 personvagnar, bl.a.330, 13 st godsvagnar, bl.a 320 med slutljus, 306, mm
Diverse slitage och skador
671050
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här