Märklin lok och vagnar

Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar
Märklin lok och vagnar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, huvudsak 1950-60-tal, bestående av ellok CE 800, 5 personvagnar, bl.a.330, 13 st godsvagnar, bl.a 320 med slutljus, 306, mm

Diverse slitage och skador

671050

2019-08-31