Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

EWÅ, samt Danska Kornbelysning, golvlampor, 2 st, modell G-18 samt annan modell, 1900-talets andra hälft, gulmetall, detaljer i plast och mässing, varav en undertill märkt EWÅ, G-18, båda med höj- och sänkbar belysning, höjd 118 - 133 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage. Ej funktionstestade

671057

2019-08-27