Bokhylla två delar

Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar
Bokhylla två delar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKHYLLA, 2 dlr., fanerade i mahogny, 1900-talets första hälft, med justerbara hyllplan samt skåpsdel, på tassar, höjd ca 126, 155x33 samt 126, 105x33 cm, nyckel medföljer

Slitage, märken, en sida ej fanerad dvs bör ställas mot vägg

671063

2019-08-28