Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MÄRKLIN ELLOK, 2 st, spår Ho, 1950-60-tal, RSM 800 samt 3024
RSM med lackskador
671065
2019-08-31
Gör en kostnadsfri värdering här