Bokhylla två delar
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKHYLLA, 2 dlr., fanerade i mahogny, 1900-talets första hälft, med justerbara hyllplan samt skåpsdel, på tassar, höjd ca 126, 155x33 samt 126, 105x33 cm, nyckel medföljer
Slitage, märken, en sida ej fanerad dvs bör ställas mot vägg
671066
2019-08-28