Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
STOL, senbarock, 1700-talets mitt, svart målad med stoppad löstagbar sits, höjd 101,5 cm, bredd 51sitthöjd ca 46 cm
Renoverad, slitage
671068
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här