Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
STOL, 1700-tal, barock, skuren dekor, svart målad, sitsen med texstil fäst över, höjd 109 cm, bredd 52,5 cm, sitthöjd ca 47 cm
Renoverad, slitage
671072
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här