Barock stol 1700-tal

Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal
Barock stol 1700-tal

Klubbat för:

80 EUR

Schätzwert

200 EUR

Beschreibung

STOL, 1700-tal, barock, skuren dekor, svart målad, sitsen med texstil fäst över, höjd 109 cm, bredd 52,5 cm, sitthöjd ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverad, slitage

671072

2019-09-10