Spegel senempire

Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire
Spegel senempire

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

SPEGEL, fanerad med pyramidmahogny, 1800-talets andra kvartal, senempire, ca 162x75 cm

Smärre fanerskador, senare glas

671075

2019-08-28