Märklin godsvagnar
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRKLIN VAGNAR, 7 st, spår Ho,1930-50-tal, bestående av tankvagn "Gasolin" 314, tankvagn "Esso" 374, djurvagn 386, djurvagn 389, godsvagn 381, godsvagn 390. öppen godsvagn med bromshytt 372
Skador förekommer
671076
2019-08-31