Märklin godsvagnar

Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar
Märklin godsvagnar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN VAGNAR, 7 st, spår Ho,1930-50-tal, bestående av tankvagn "Gasolin" 314, tankvagn "Esso" 374, djurvagn 386, djurvagn 389, godsvagn 381, godsvagn 390. öppen godsvagn med bromshytt 372

Skador förekommer

671076

2019-08-31