Hans Hansen Danmark armband sterlingsilver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS HANSEN, Danmark, armband, sterlingsilver, halvstel modell med polerade hjärtformade diskar, istickstunga med skruvlås, signerad Hansen, bredd ca 13.5 mm, längd ca 18 cm, vikt ca 28.5 g
Hjärtformade diskar med repor.
671125
2019-09-01