Hans Hansen Danmark armband sterlingsilver

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS HANSEN, Danmark, armband, sterlingsilver, halvstel modell med polerade hjärtformade diskar, istickstunga med skruvlås, signerad Hansen, bredd ca 13.5 mm, längd ca 18 cm, vikt ca 28.5 g

Hjärtformade diskar med repor.

671125

2019-09-01