Joan Miró litografi

Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi
Joan Miró litografi

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 200 EUR

JOAN MIRÓ (1893-1983) "L´HYPNOTISEUR-ORANGE", 1969, signerad, litografi på rives wove papper, 13/75, 84,5x60,3 cm

Litteratur: Mourlot 600

671130

2019-11-03