Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
2 200 EUR
JOAN MIRÓ (1893-1983) "L´HYPNOTISEUR-ORANGE", 1969, signerad, litografi på rives wove papper, 13/75, 84,5x60,3 cm
Litteratur: Mourlot 600
671130
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här