Pottskåp

Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp
Pottskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POTTSKÅP, sengustaviansk stil, 1900-talets början, fanerat i mahogny, beslag i mässing, skåp och lådor, höjd ca 108, 54,5x40 cm, nyckel finns

Slitage, skiva med skador

671132

2019-08-27