Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
BERGÈRER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets, skuren dekor, klädd i grön sammet, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 50 cm
Slitage, fläckar
671141
2019-08-27