Fåtöljer gustaviansk stil

Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil
Fåtöljer gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

BERGÈRER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets, skuren dekor, klädd i grön sammet, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, fläckar

671141

2019-08-27