Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
600 EUR
SALVADOR DALI (1904-1989) Mythologie: Oedipus, signerad och daterad 1964, 57/150, färgetsning, 56,2 x 76,2 cm
Litteratur: Michler-Löpsinger 120 , Field 63-3-J
Ej examinerad ur ram
671143
2019-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här