Juhani Palmu oljemålning

Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

400 EUR

JUHANI PALMU (1944-) Kalliala i Tyrvää, signerad samt daterad -76, olja på pannå, 50x50 cm

671148

2019-09-23