Alexander Paischeff oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

250 EUR

ALEXANDER PAISCHEFF (1894-1941) Läsande dam i solstol, signerad samt daterad 1932, olja på pannå, 30x37 cm

671153

2019-09-23