Vas Kina

Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina
Vas Kina

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, Kina, ljus krackelerad glasyr med blå dekor i fom av tempellejon, märke i botten, 18/1900-tal, höjd ca 36 cm

671161

2019-08-29