Richard Ryan silkscreentryck

Richard Ryan silkscreentryck
Richard Ryan silkscreentryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

RICHARD RYAN (född 1974): "London Victoria Station". silkscreen, signerad och numrerad 155/350, bladstorlek ca 47,5 x 62,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

671169

2019-09-07