Soffa 1900-tal

Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal
Soffa 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, förgylld, 1900-tal, Louis Seizestil, svartvitrandig klädsel, längd ca 168 cm

Omklädd

671175

2019-08-27