Omega Constellation armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
OMEGA, Constellation, armbandsur, 1970-tal, boett guld/ stål, automatiskt urverk, plexiglas, stavindex, datum, stor sekundvisare, krona med Omega symbol, armband modell dubbel fiskben, integrerat kistlås med dubbla säkerhetsöglor, rödguld, 18K, diam ca 35 mm, bruttovikt ca 80.5 g
Bruksslitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
671180
2019-09-01