Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HÅKAN BERG (Född 1958): 2 st färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade 78/140, bladstorlek 53 x 43 cm, oramade.
Veck, fläckar.
671183
2019-09-07
Gör en kostnadsfri värdering här