Håkan Berg 2 st litografier

Håkan Berg 2 st litografier
Håkan Berg 2 st litografier
Håkan Berg 2 st litografier
Håkan Berg 2 st litografier
Håkan Berg 2 st litografier
Håkan Berg 2 st litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HÅKAN BERG (Född 1958): 2 st färglitografier, kompositioner, signerade och numrerade 78/140, bladstorlek 53 x 43 cm, oramade.

Veck, fläckar.

671183

2019-09-07