Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LITOGRAFISKA TRYCK, 10 st. illustrationer av svenska uniformer, efter Schützercrantz, omkring år 1900, ca 28 x 38 cm.
Gulnade, fläckar, repor, veck
671184
2019-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här